خرید و فروش پارکت لیگنا وود

خرید و فروش پارکت لیگنا وود شماره تلفن فروشنده های پارکت لیگنا وود با چندین سال سابقه کار ارسال به سراسر کشور بدون و اسطه خرید و فروش پارکت


شرکت تورک پارکر
 تلفن: 09142140005
 لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «آگهی شما را در سایت «پارکتی» دیده ام و کد «آگهی-4» را اعلام کنید»
 سایت «پارکتی»،یک سایت تبلیغات تولیدی ها و فروشنده های پارکتی است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: آذربایجان شرقی - تبریز
اگر شما هم تمایل دارید محصولات مرتبط با پارکتی خود را تبلیغ کنید برای شروع روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «پارکتی» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

پارکت لیگنا وود

پارکت لیگنا وود (Lignum Wood Parquet) یک نوع پارکت است که از چوب لیگنا تولید می‌شود. لیگنا یک گونه درخت است که در برخی مناطق جهان رشد می‌کند و چوب آن برای استفاده در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد، از جمله صنعت پارکت.

ویژگی‌های پارکت لیگنا وود ممکن است شامل موارد زیر باشد:

زیبایی و طراحی: چوب لیگنا دارای طراحی زیبا و الگوهای منحصر به فردی است که می‌تواند به زیبایی و شکوه فضاها افزوده شود.
مقاومت: چوب لیگنا معمولاً مقاوم و پایدار است، این به معنی آن است که پارکت لیگنا وود می‌تواند در برابر خراشیدگی، فشار و سایر زوال‌های معمول مقاومت نشان دهد.
دوام: با در نظر گرفتن مراقبت‌های مناسب، پارکت لیگنا وود ممکن است سال‌ها به شما خدمت کند و در شرایط استفاده معمولی دوام بالایی داشته باشد.
زیست‌بومی: با توجه به اینکه چوب لیگنا از منابع طبیعی استخراج می‌شود، استفاده از پارکت لیگنا وود می‌تواند گزینه‌ای محیطی و زیست‌بومی باشد.
نگهداری آسان: پارکت لیگنا وود معمولاً به راحتی قابل نگهداری است و معمولاً با استفاده از مواد شستشوی مناسب می‌توان آن را تمیز نگه داشت.
از آنجا که هر نوع پارکت ممکن است ویژگی‌ها و مزایای خود را داشته باشد، توصیه می‌شود قبل از خرید، مواد و ویژگی‌های دقیق پارکت لیگنا وود مورد نظر خود را بررسی و ارزیابی کنید.