خرید و فروش پارکت پارکلام کلاسیک

خرید و فروش پارکت پارکلام کلاسیک شماره تلفن فروشنده های پارکت پارکلام کلاسیک با چندین سال سابقه کار ارسال به سراسر کشور بدون و اسطه خرید و فروش پارکت


شرکت تورک پارکر
 تلفن: 09142140005
 لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «آگهی شما را در سایت «پارکتی» دیده ام و کد «آگهی-4» را اعلام کنید»
 سایت «پارکتی»،یک سایت تبلیغات تولیدی ها و فروشنده های پارکتی است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: آذربایجان شرقی - تبریز
اگر شما هم تمایل دارید محصولات مرتبط با پارکتی خود را تبلیغ کنید برای شروع روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «پارکتی» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

پارکت پارکلام کلاسیک

پارکت پارکلام کلاسیک یک نوع پارکت با کیفیت و زیبا است که برای استفاده در فضاهای داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع پارکت از جنس چوب مصنوعی (Laminate) ساخته شده است و با طرح‌ها و رنگ‌های مختلف ارائه می‌شود که به طبیعیت و زیبایی چوب واقعی شباهت دارد.

ویژگی‌های پارکت پارکلام کلاسیک شامل موارد زیر است:

زیبایی و ظاهر طبیعی: پارکت پارکلام کلاسیک دارای طرح‌ها و رنگ‌هایی است که به زیبایی و طبیعت چوب واقعی شباهت دارد و جلوه‌ای طبیعی به فضا می‌بخشد.

مقاومت در برابر سایش: پوشش مقاوم در برابر سایش و خراش باعث می‌شود که این نوع پارکت مناسب برای استفاده در فضاهای با تردد بالا و استفاده روزانه باشد.

ضد لغزش: سطح پارکت پارکلام کلاسیک معمولاً ضد لغزش است که ایمنی کاربران را در فضاهای خانگی یا تجاری افزایش می‌دهد.

ضد رطوبت: این نوع پارکت دارای مقاومت مناسبی در برابر رطوبت است که آن را برای استفاده در فضاهای با سطح رطوبت نسبتاً بالا مانند حمام و آشپزخانه مناسب می‌کند.

نصب آسان: پارکت پارکلام کلاسیک با سیستم قفلی (click-lock) تجهیز شده است که نصب آن را بسیار ساده و سریع می‌کند و نیازی به استفاده از چسب یا مواد افزودنی دیگر ندارد.

مقاومت در برابر نور UV: پوشش ضد UV بر روی سطح پارکت باعث می‌شود که رنگ و طرح آن از طریق تماس با نور خورشید و تابش UV دیرتر تغییر کند.

محیطی و دوستدار طبیعت: مواد استفاده شده در ساخت پارکت پارکلام کلاسیک از چوبهای مدیریت شده است که از لحاظ محیطی و دوستدار طبیعت هستند.

به طور کلی، پارکت پارکلام کلاسیک با طرح‌ها و ویژگی‌های زیبا و کیفیت مناسب، گزینه‌ی ایده‌آلی برای کفپوش فضاهای داخلی می‌باشد.